Friday, 15 April 2016 09:20

График на консултации

Written by 
Rate this item
(2 votes)

ГРАФИК

за консултациите на учителите

за допълнителна работа по учебни предмети

за учебната 2015/2016 година

 

Име

Фамилия

Учебен предмет

І смяна

ІІ смяна

стая

ден

час

ден

час

1

Петър

Петров

Химия

вторник

13,30

петък

12,40

318

2

Невена

Божкилова

БЕЛ

сряда

13,30

сряда

12,40

хранилище

3

Иванка

Кирилова

БЕЛ

сряда

13,30

сряда

12,30

214

4

Миглена

Йорданова

БЕЛ

сряда

13,30

понеделник

12,40

библиотека

5

Юлия

Райкова

БЕЛ

сряда

13,30

четвъртък

12,30

214

6

Златинка

Вълева

БЕЛ

четвъртък

12,30

вторник

12,30

115

7

Донка

Матеева

БЕЛ

вторник

13,30

понеделник

12,40

хранилище

8

Петя

Арнаудова

БЕЛ

петък

12,30

петък

12,30

214

9

Боряна

Георгиева

БЕЛ

вторник

13,20

понеделник

12,40

214

10

Виолета

Стоева

АЕ

сряда

13,30

петък

12,30

хранилище

11

Мима

Бакоева

АЕ

вторник

13,30

четвъртък

12,30

хранилище

12

Златка

Караиванова

АЕ

петък

12,40

сряда

12,40

каб.АЕ

13

Калина

Влайчева

АЕ

понеделник

13,30

сряда

12,40

106

14

Валентина

Райкова

АЕ

сряда

13,30

вторник

12,40

хранилище

15

Живка

Стойнова

АЕ

понеделник

13,30

понеделник

12,00

хранилище

16

Силвия

Банова

АЕ

понеделник

13,20

вторник

12,40

хранилище

17

Йоана

Стоева

АЕ

понеделник

13,30

понеделник

12,40

317

18

Дарина

Муртева

АЕ

сряда

12,30

сряда

12,30

107

19

Светла

Стоянова

ФЕ

сряда

13,30

сряда

12,30

120

20

Донка

Желязкова

ФЕ

сряда

13,30

сряда

12,40

120

21

Мариана

Желева

ФЕ

понеделник

13,30

понеделник

12,40

121

22

Мима

Петрова

ФЕ

четвъртък

12,40

четвъртък

12,40

117

23

Стоянка

Турлакова

ФЕ

вторник

13,30

четвъртък

12,30

109

24

Стефка

Райкова

ФЕ

петък

12,30

четвъртък

12,30

121

25

Светла

Русева

ФЕ

петък

12,30

петък

12,30

110

26

Цвета

Бакалова

НЕ

понеделник

12,30

вторник

12,50

112

27

Даринка

Генчева

НЕ

вторник

12,30

вторник

12,30

216

28

Елизабета

Калчева

НЕ

четвъртък

12,30

четвъртък

13,30

221

29

Татяна

Чолакова

НЕ

вторник

13,30

вторник

12,30

221

30

Таня

Вернер

НЕ

вторник

12,30

вторник

12,30

221

31

Златка

Блажова

НЕ

сряда

12,30

вторник

12,30

207

32

Силвия

Чанкова

НЕ

петък

13,30

петък

12,40

216

33

Евгения

Кайракова

Математика

понеделник

13,30

понеделник

12,40

хранилище

34

Румяна

Братоева

Математика

петък

12,40

петък

12,40

хранилище

35

Марияна

Петкова

Математика

петък

12,30

петък

12,30

121

36

Диана

Атанасова

Математика

понеделник

13,30

понеделник

12,40

хранилище

37

Ана

Камелджиева

Математика

петък

12,40

сряда

12,40

хранилище

38

Венета

Харизанова

Математика

четвъртък

12,30

четвъртък

12,30

102

39

Ивелина

Глинджурска

ИТ

четвъртък

13,20

сряда

12,40

комп.кабинет

40

Живка

Недялкова

ИТ

четвъртък

13,20

сряда

12,40

комп.кабинет

41

Радостина

Кръстева

ИТ

вторник

13,30

вторник

12,40

комп.кабинет

42

Стоян

Василев

ИТ

четвъртък

13,30

вторник

12,30

комп.кабинет

43

Динка

Тодорова

ИТ

четвъртък

13,30

вторник

12,40

комп.кабинет

44

Марияна

Петрова

История

понеделник

11,50

понеделник

17,50

хранилище

45

Катя

Атанасова

История

понеделник

13,30

сряда

12,30

библиотека

46

Каталина

Андреева

История

петък

12,30

петък

12,30

хранилище

47

Райна

Джогова

География

вторник

12,30

вторник

12,30

к-т екология

48

Вили

Тодорова

География

вторник

12,35

петък

12,30

хранилище

49

Александър

Ярославов

География

четвъртък

11,00

четвъртък

17,00

хранилище

50

Екатерина

Бояджиева

Философия

понеделник

12,30

понеделник

12,30

хранилище

51

Мариана

Бухчева

Философия

четвъртък

13,30

вторник

12,40

хранилище история

52

Таня

Дачева

Биология

понеделник

11,30

понеделник

12,30

хранилище

53

Диана

Цветкова

Биология

петък

12,30

петък

12,30

хранилище

54

Павлина

Запрянова

Биология

петък

13,30

сряда

12,30

кабинет

55

Гергана

Карабалиева

Физика

четвъртък

13,30

четвъртък

12,30

каб./хран.

56

Христина

Стратиева

Физика

понеделник

13,30

сряда

12,30

кабинет

57

Дорлена

Тенева

Физика

вторник

13,30

сряда

12,40

хранилище

58

Тонка

Павлова

Химия

вторник

13,30

сряда

12,40

318

59

Биляна

Димитрова

Химия

вторник

16,50

вторник

11,00

318

60

Елена

Стоева

Музика

сряда

12,30

понеделник

12,30

хранилище

 

Read 2342 times Last modified on Saturday, 04 June 2016 12:38

Събития в ГПЧЕ "Ромен Ролан"

За гимназията

ГПЧЕ "Ромен Ролан" е призната за една от най-престижните гимназии в България. Нашите ученици се радват на изключителен професионален и обществен успех. Над 90% от завършилите биват приети в български или чуждестранни университети.

Мисия

Генералната стратегическа цел е ГПЧЕ "Ромен Ролан" да продължава да бъде училище за подготовка на високомотивирани ученици, място за творчество и труд, без агресия и без противообществени прояви; училище, което да формира, с помощта на семейството, свободни и отговорни личности, знаещи и можещи, конкурентни в познанията си по чужди езици и другите учебни предмети.